خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » مسی: تا زمانی که قهرمان جهان نشوم خداحافظی نخواهم کرد/ امیر خسروجردی

مسی: تا زمانی که قهرمان جهان نشوم خداحافظی نخواهم کرد/ امیر خسروجردی

لیونل مسی، فوق ستاره و کاپیتان تیم ملی آرژانتین با تکذیب خبر بازنشستگی از تیم ملی این کشور اظهارداشت:«تا وقتی که با آرژانتین قهرمان جام جهانی نشوم از این تیم خداحافظی نخواهم کرد».

در پی نتایج ضعیف و کابوس وار تیم ملی فوتبال آرژانتین در مرحله گروهی بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که «آلبی سلسته» را در آستانه حذف از این دوره از مسابقات قرار داده رسانه‌های آرژانتینی از احتمال بازنشستگی لیونل مسی از تیم ملی این کشور پس از پایان جام جهانی خبر دادند، اما کاپیتان محبوب تیم ملی آرژانتین در گفتگو با شبکه (ESPN) این موضوع را به شدت تکذیب کرد و از ادامه حضورش دراین تیم خبر داد.
وی دراین باره گفت:«قهرمانی در جام جهانی معنای زیادی برای ما دارد چون این جام برای آرژانتین و من جام خاصی محسوب می شود. همیشه رویای قهرمانی جهان با آرژانتین را در سر داشتم. تنها زمانی که به بالا بردن جام با پیراهن آرژانتین فکر می کنم، موهای دستم سیخ می شود. میلیون ها آرژانتینی در سراسر دنیا از این اتفاق خوشحال می شوند و برای همین نمی توانیم دست از تلاش برای تحقق این رویا برداریم. جام های مهمی را فتح کردم، اما تا روز آخر دوران فوتبالم جاه طلب باقی خواهم ماند و دوست ندارم بدون فتح جام جهانی بازنشسته شوم».

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*