خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » رویترز: ایران می تواند مقابل اسپانیا و پرتغال شگفتی ساز شود/ امیر خسروجردی

رویترز: ایران می تواند مقابل اسپانیا و پرتغال شگفتی ساز شود/ امیر خسروجردی

خبرگزاری رویترز از ایران به عنوان تیمی نام برد که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پتانسیل خلق شگفتی برابر اسپانیا و پرتغال را دارد.

خبرگزاری رویترز، سه شنبه، اول خرداد (۲۲ می) در گزارشی به بررسی تیم ملی فوتبال ایران یکی از تیم‌های حاضر در گروه دوم موسوم به گروه مرگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت و نوشت:«تیم ملی ایران برای نخستین بار است که در دو دوره متوالی بازی‌های جام جهانی فوتبال حضور دارد و شاگردان کی روش دراین دوره به دنبال صعود به مرحله یک هشتم نهایی از گروه مرگ هستند».
این خبرگزاری درادامه گزارش خود به معرفی دستاورد «کارلوس کی‌روش»، سرمربی پرتغالی در تیم ملی ایران اشاره کرد و افزود:«سرمربی سابق تیم‌های رئال مادرید و تیم ملی پرتغال، بعد از رساندن ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ حالا برای دومین بار دارد این تیم را به جام جهانی می‌برد. این پرتغالی نتیجه‌گرا که ماه آوریل سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت، با تمرکز روی نظم دفاعی و در اختیار داشتن تعدادی از بهترین استعدادهای هجومی قاره آسیا، توانسته ایران را به تیم اول آسیا تبدیل کند».
رویترز در پایان گزارش خود درباره چشم‌انداز وضعیت ایران در گروهش در جام جهانی نوشت:«در گروهی چالش‌برانگیز با حضور مراکش، اسپانیا و پرتغال، ایرانی‌ها به دنبال آن هستند که از اولین بازی‌شان مقابل مراکش ۳ امتیاز بگیرند تا مطمئن شوند که شانس‌شان برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی تا آخرین بازی مرحله گروهی مقابل پرتغال زنده می‌ماند. با انجام تمرینات مناسب و افزایش سطح تجربه‌اش، ایران می‌تواند مقابل هر کدام از تیم‌های ملی اسپانیا و پرتغال شگفتی‌ساز شود اگر به آن پیروزی روحیه‌بخشی که مقابل مراکش نیاز دارد برسد».

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*