خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » لالوویچ: کشتی ایران ریگی در کفش ما است /امیر خسروجردی

لالوویچ: کشتی ایران ریگی در کفش ما است /امیر خسروجردی

نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی و عضو هیات رئیسه کمیته بین المللی المپیک با دادن هشدار جدی به مسئوولان ایرانی درباره

عدم رویارویی با حریفان اسرائیلی گفت:«بازنده اصلی این مسئله ورزش ایران خواهد بود».
لالوویچ که یکی از اعضای هیات رئیسه کیمته بین المللی المپیک محسوب می شود در مصاحبه با وبسایت رسمی این کمیته درباره حواشی این روزهای کشتی ایران پس از استعفای جنجالی رسول خادم گفت:«کشتی ایران ریگی درکفش ما شده است. بعضی وقت‌ها چنین اتفاقاتی در کشتی رخ می‌دهد و گاهی اوقات نیز ممکن است در دیگر ورزش‌ها بیفتد ومی‌خواهیم از تکرار این اتفاقات درآینده جلوگیری کنیم».
وی تصریح کرد:«خبرهایی به ما رسیده که رئیس فدراسیون کشتی ایران استعفا کرده است. در حال‌ حاضر به او دسترسی ندارم، اما می‌خواهم که حقایق را بدانم. به خصوص که مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در ایران را به زودی خواهیم داشت و برگزاری این مسابقات بدون رئیس فدراسیون آسان نیست».
وی تصریح کرد:«من دلیل ‌اصلی این که او چرا استعفا داده است را نمی‌دانم، اما اگر مربوط به اتفاقات اخیر باشد خوب نیست. ورزش ایران اگر به این روند، مسابقه ندادن مقابل ورزشکاران اسرائیل ادامه‌ دهد ریسک زیادی را متحمل شده است».
رئیس اتحادیه جهانی درادامه اظهارداشت:«مسئولان ایران باید متوجه شوند که اگر نخواهند که ورزشکاران‌شان مقابل همه کشورها مبارزه کنند، نه تنها به کشتی ضربه وارد می‌کنند،‌ بلکه به تمام ورزش ایران ضربه می‌زنند».
لالوویچ درپایان خاطرنشان کرد:«مسئوولان بین‌المللی ورزش اجازه چنین اتفاقی را نمی‌دهند. تنها بازنده در آخر ورزشکاران ایران هستند. تمامی جنبش ورزش باید با هم متحد شود و به مسئولان توضیح دهد که این اتفاق دیگر نمی‌تواند رخ دهد».

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*