خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » ثوری: دفتر ناطق نوری تا پایان سال تخلیه خواهد شد/ امیر خسروجردی

ثوری: دفتر ناطق نوری تا پایان سال تخلیه خواهد شد/ امیر خسروجردی

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس با بیان اینکه درحال حاضر ماهیانه ۶۰ میلیون حقوق اضافه پرداخت می کنیم، گفت:«احمد ناطق نوری دفتر ریاست فدراسیون بوکس را تا پایان سال تحویل خواهد داد».

در کنفرانس خبری حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس که یکشنبه، بیستم اسفند با حضور خبرنگاران برگزارشد ثوری درباره شرایط مالی این فدراسیون گفت:«ما ماهی ۶۰ میلیون حقوق اضافه پرداخت می‌کنیم که باید این روند اصلاح شود. جذب اسپانسر از سطح کشور در اولویت کار ما است و با بخش‌های خصوصی زیادی جلساتی را داشتیم».
وی همچنین درخصوص زمان تخلیه شدن دفتر ریاست فدراسیون توسط احمد ناطق نوری تصریح کرد:« طبق گفته‌های ناطق نوری تا پایان سال قرار است دفتر ریاست فدراسیون تحویل داده شود و تمام وسائلی که مربوط به شخص او است از مجموعه خارج خواهد شد».
رئیس فدراسیون بوکس درپایان درباره بوکس بانوان اظهارداشت:«شما خبرنگاران به عنوان چشمان بیدار جامعه قطعا رصد کرده‌اید که در جامعه ما، بانوان در استان های مختلف به صورت زیرزمینی تمرین می‌کنند، کسی هست که بگوید این اتفاق رخ نداده است؟ قانونی هم نیست که نظارت و کنترل کند. ما چندین مراجعه کننده نیز در رابطه با این موضوع داشتیم که از ایران در یکی از کشورهای اروپایی در لیگ بازی می‌کنند. وقتی این ظرفیت وجود دارد، باید کنترل شود».

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*