خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » کریمی: کی روش بداند من مثل فدراسیونی‌ها نیستم /امیر خسروجردی

کریمی: کی روش بداند من مثل فدراسیونی‌ها نیستم /امیر خسروجردی

علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه حاضر است با کارلوس کی روش مناظره کند، گفت:«به او می گویم من را با فدراسیون نشین‌ها اشتباه نگیرد».

پس از مناظره جنجالی دوهفته پیش علی کریمی با محمدرضا ساکت، دبیرکل کل فدراسیون فوتبال دربرنامه پربیننده نود درشبکه سوم سیماو صحبت‌هایی که او درباره کارلوس کی روش کرد و با واکنش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران نیز همراه بود، این اسطوره فوتبال ایران در تازه ترین مصاحبه خود با مهرداد میناوند که درفضای مجازی منتشر شده ناگفته‌های تازه ای درباره کی روش اظهارداشت.
وی دراین مصاحبه درباره لطفی که چندسال قبل به سرمربی تیم ملی کرده است، گفت:«من حتی زمانی که در تیم‌ملی به عنوان بازیکن، شاگرد کارلوس بودم، کارهای زیادی برای او کردم. حتی پیش از جام‌ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ باعث شدم که پاداش بازی مقابل نیجربه درجام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گرفته شود و به تیم‌ملی و ایشان داده شود. چون به خاطر همان ۳۰۰۰ دلار پاداش بازی مقابل نیجریه خودشان را در اتاق حبس می‌کردند و فقط می‌آمدند سر تمرین و می‌رفتند. پس در آن زمان هم به ایشان لطف داشتم».
کریمی درخصوص استفاده کی‌روش از کلمه بزدل اظهارداشت:«من زمانی که عادل آن کلمه را روی آنتن خواند راستش ناراحت نشدم. چون گفتم اگر بزدل بودم جلوی نفر دوم فدراسیون نمی‌نشستم تا مناظره کنم. ما معمولا اینطور وقت‌ها به کسانی که فقط در فضای مجازی حرف می‌زنند و فقط در آنجا می‌توانند صحبت کنند، می‌گوییم لات کوچه خلوت! یعنی رو در رو مطمئنا نمی‌توانند اینطور باشند. اگر هم خواستند حالا به هر حال در هر برنامه‌ای، ۹۰، ۱۰۰، ۱۱۰، ۱۲۰ در همه شرکت می‌کنم! اما از روی خط نه. چون نمی‌شود، اما به هر حال برای مناظره دوباره هم آماده هستم».
سرمربی تیم سپیدرود رشت در پایان به نصیحت کارلوش کی روش پرداخت و گفت:«من این را حتی به آرین قاسمی، مترجم ایشان هم گفتم. اگر جرات داشته باشد و به او رسانده باشد، من گفتم که به او بگوید بنده مثل فدراسیونی‌ها نیستم که هرچیزی می‌خواهد بگوید و جوابی نداشته باشم. حالا امتحانش هم ضرر ندارد. به هر حال از این قضیه مناظره و دفاع از حق خودم استقبال هم می‌کنم. از حق فوتبال که به هر حال دفاع کردیم، اما الان کمی بحث درحال شخصی شدن است. پیشنهاد من به ایشان دوستانه بود که بداند من مثل فدراسیونی‌ها نیستم».

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*