خانه » سر تیتر خبرها » آغاز درمان میرحسین موسوی با دو هفته تاخیر
آغاز درمان میرحسین موسوی با دو هفته تاخیر

آغاز درمان میرحسین موسوی با دو هفته تاخیر

وب‌سایت کلمه به نقل از دختران میرحسین موسوی، یکی از رهبران جنبش سبز، نوشت که ماموران امنیتی جمهوری اسلامی سرانجام پس از گذشت دو هفته اجازه داده‌اند روند درمان آقای موسوی آغاز شود.
براساس این خبر فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد روز چهارشنبه موفق شده‌اند با والدین خود در حصر خانگی دیدار کنند و در جریان این دیدار بوده که دریافته‌اند درمان قلب آقای موسوی آغاز شده است.
میرحسین موسوی اوایل اردیبهشت به دلیل نارسایی‌ قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد، اما ماموران امنیتی تنها پس از ۲۴ ساعت او را دوباره به حصر خانگی بازگرداندند، امری که به اعتراض فرزندان او انجامید.
به گفته دختران آقای موسوی، او در شرایطی به زندان خانگی منتقل شده است که پزشکان تاکید داشته‌اند باید روند درمان برای بازیابی توانایی قلبی‌اش آغاز شود.
در این مدت وب‌سایت کلمه سخنان یکی از پزشکان معالج میرحسین موسوی را نیز منتشر کرد. این پزشک هشدار داده بود که انتقال آقای موسوی به حصر خانگی در این شرایط «خطرناک» است و درمان او «باید هر چه سریع‌تر در شرایطی استاندارد» آغاز شود.
اکنون دو هفته پس از بازگشت میرحسین موسوی به زندان خانگی، فرزندان او می‌گویند که درمان آقای موسوی سرانجام شروع شده و دلیل آن نیز واکنش‌ها به اخبار مربوط به سلامت او بوده است.
دختران میرحسین موسوی در این مدت دیدارهایی نیز با برخی از مراجع دینی شیعیان در شهر قم داشته و در جریان این دیدارها به توضیح شرایط جسمانی آقای موسوی پرداخته‌اند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*