خانه » سر تیتر خبرها » سایت حامی مشایی: هاشمی به رهبری فکر می‌کند/ احمدی‌نژاد «حمایت‌خاص» داشت

سایت حامی مشایی: هاشمی به رهبری فکر می‌کند/ احمدی‌نژاد «حمایت‌خاص» داشت

یک سایت حامی اسفندیار رحیم مشایی در یادداشتی حمایت علی خامنه‌ای از محمود احمدی‌نژاد در انتخابات سال ۸۸ را تائید کرد و به حزب‌الله نسبت به قدرت گرفتن اکبر هاشمی رفسنجانی هشدار داد.

سایت «میدان ۷۲» نوشته که خامنه‌ای «قبل از انتخابات ۸۸ هنگامی که ملاک‌های انتخاب را می‌فرمودند، کم مانده بود بگویند مردم به احمدی‌نژاد رای دهید.»

این سایت افزوده حمایت‌های رهبر جمهوری اسلامی از احمدی‌نژاد «خاص» بوده و حزب‌الله نباید این موضوع را فاموش کند.

«میدان ۷۲» در بخش دیگری از یادداشت خود به حمایت صریح خامنه‌ای از احمدی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه ۲۹ خرداد سال ۸۸ اشاره کرده و نوشته رهبر با این اقدام «آتو» به دست «دشمنان» خود داد.

این سایت در ادامه نوشته اکبر هاشمی رفسنجانی به «جایگاه رهبری» فکر می‌کند و خطاب به حزب‌الله آورده «مطمئن باشید در آینده اتفاقات دیگری هم خواهد افتاد. هنوز پازل تکمیل نشده است.»

این سایت محافظه‌کار اضافه کرده «متاسفانه حزب‌الله هنوز دنبال فسادهای دولت قبل و ردپای جریان انحرافی و اسفندیار می‌گردد. شک نکنید در اینکه حمایت از دولت احمدی‌نژاد، حمایتی خاص بوده است.»

روز یک‌شنبه نیز احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان بی‌آنکه نامی از اکبر هاشمی رفسنجانی٬ حسن روحانی و اکبر ناطق نوری ببرد٬ نسبت به «تصرف مجلس خبرگان رهبری از سوی عده‌ای» هشدار داد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*