خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » پیروزی ایران مقابل آلمان درلیگ والیبال ملت‌های دنیا/ امیر خسروجردی

پیروزی ایران مقابل آلمان درلیگ والیبال ملت‌های دنیا/ امیر خسروجردی

تیم ملی ایران رقابت‌های لیگ والیبال ملت‌های دنیا را با برد برابر آلمان به پایان رساند.

هفته پنجم و پایانی مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات، روز یکشنبه، سوم تیرماه (۲۴ ژوئن) با برگزاری دیدارهای گروه‌های مختلف پیگیری شد که طی آن در گروه نوزدهم که بازی‌های آن با شرکت چهار تیم ایران، آلمان، بلغارستان و کره جنوبی در سالن دوازده هزار نفری آزادی تهران برگزار می شد، تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین دیدار خود به مصاف آلمان رفت و موفق شد این حریف سرسخت را در یک ماراتن پنج گیمه و با نتایج (۲۰-۲۵، ۲۵-۲۳، ۲۲-۲۵، ۲۵-۲۲ و ۱۵-۱۱ ) از پیش رو بردارد. به این ترتیب، ملی پوشان ایرانی با این نتیجه در هفته پنجم هت تریک پیروزی کردند و مسابقات خود را درمرحله مقدماتی با نتایج مطلوب به پایان رساندند.
دراین دیدار هر دوتیم که شانسی برای صعود به مرحله نهایی نداشتند تنها در راه رسیدن به برد و بالا بردن امتیازات خود رودرروی یکدیگر قرار گرفتند و دراین میان، بازیکنان تیم ملی ایران در ست‌های اول، سوم و پنجم مقابل مهمانش قدرتمند‌شان به پیروزی رسیدند، اما گیم‌های دوم و چهارم را به ژرمن‌ها واگذار کردند.
درپایان مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ والیبال ملت‌های دنیا که با شرکت ۱۶ تیم برتر برگزارشد تیم ملی ایران از پانزده بازی با کسب ۲۱ امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفت و از صعود به مرحله پایانی این دوره بازماند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*