خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » نجفی:صالحی امیری به کمیته ملی المپیک نخواهد رفت/امیر خسروجردی

نجفی:صالحی امیری به کمیته ملی المپیک نخواهد رفت/امیر خسروجردی

محمد علی نجفی، شهردار تهران گفت: صالحی امیری در شهرداری خواهد ماند و به علت دوشغله بودن به کمیته ملی المپیک نمی رود.

شهردار تهران، چهارشنبه شب که در برنامه تهران ۲۰ شبکه پنج سیما حضور داشت در پاسخ به سئوالی درباره ثبت نام احتمالی سیدرضا صالحی امیری در انتخابات ریاست کمیته ملی المپیک و حضور همزمان او در معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و این کمیته گفت: امیدوارم که ایشان بمانند، پیش از این سوال بود که آیا حضور در کمیته ملی المپیک شغل محسوب می‌شود یا خیر؟ که بنده  دراین باره امروز با انصاری، معاون رئیس جمهور صحبت کردم و ایشان تاکید داشتتند که حضور در کمیته ملی المپیک شغل محسوب می‌شود و با این شرایط درصورتی که صالحی امیر در انتخابات کمیته ملی المپیک شرکت کند و رای بیاورد باید از شغل قبلی خود استعفا نماید.
وی درباره اینکه آیا صالحی امیری از شهرداری تهران استعفا خواهد داد یا خیز، اظهارداشت: ترجیح ایشان این است که در پست خود در شهرداری باقی بمانند.
سیدرضا صالحی امیری اوایل این هفته به عنوان خبره ورزشی در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک انتخاب شد و گفته می شود او که به حلقه یاران حسن روحانی، رئیس جمهوری نزدیک است گزینه دولت و وزارت ورزش برای ریاست آینده کمیته ملی المپیک خواهد بود که این موضوع با انتقادات تند اهالی ورزش، پیشکسوتان و روسای سابق کمیته ملی المپیک مواجه شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*