خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » مسعود شجاعی با محرومیت یک ماهه مواجه شد /امیر خسروجردی

مسعود شجاعی با محرومیت یک ماهه مواجه شد /امیر خسروجردی

بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس یونان به علت درگیری با یکی از هم تیمی های خود از سوی مسئولان این باشگاه به مدت یک ماه محروم شد.

به گزارش رسانه های یونانی، مسعود شجاعی بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس در بازی این هفته تیمش مقابل زانتی در سوپر لیگ فوتبال یونان که در نیمه اول یک کارت زرد دریافت کرده بود در نیمه دوم جای خود را به گیورگاس سارامانتاس داد و پس از آن با یکی از هم تیمی هایش هم درگیر شد که همین مسئله باعث شد تا مدیران پانیونیوس برخورد سختی با شجاعی کرده و او را به مدت ۳۰ روز از همراهی این تیم محروم کنند. همچنین شجاعی به پرداخت ۳ هزار یورو جریمه نقدی نیز محکوم شد.
براساس این گزارش، مسعود شجاعی که دومین فصل حضور در پانیونیوس را می‌گذراند طی ۱۱ مسابقه اخیر در سوپر لیگ یونان به طور ثابت در ترکیب این تیم حضور داشته و با ۳ گل زده بهترین گلزن تیمش محسوب می‌شود، اما شرایط هفته‌های اخیر برای این بازیکن به صورتی رقم خورده که شجاعی از روزهای درخشان ابتدای فصل فاصله گرفته و در وضعیت روحی خوبی به سر نمی‌برد.
سایت ورزش یونان هم در مطلبی درباره شرایط روحی بد کاپیتان سابق تیم ملی ایران و باشگاه پانیونیوس نوشت: شجاعی در دو اردوی اخیر تیم ملی فوتبال ایران از سوی کارلوس کی‌روش در فهرست قرار نگرفته و احتمالا این بازیکن به دلیل اوضاع روحی نامناسب با یکی از هم‌تیمی‌های خود درگیری پیدا کرده واز سوی باشگاه پانیونیوس نیز با جریمه‌ای سنگین مواجه شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*