خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » رحیمی: هیچ مسئولی ما حمایت نمی کند/امیر خسروجردی

رحیمی: هیچ مسئولی ما حمایت نمی کند/امیر خسروجردی

معصومه رحیمی، کاپیتان تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با انتقاد شدید از مسئولان این استان گفت: درخوابگاه تا صبح از سرما فقط به خود لرزیدیم.

درحالیکه باشگاه استقلال خوزستان از لحاظ مالی در شرایط سختی به سر می برد و مطالبات مالی بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه لیگ برتری تاکنون پرداخت نشده، کاپیتان تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان هم از بی توجهی مسئولان استان خوزستان به این باشگاه انتقاد کرد.
معصومه رحیمی دراین باره به خبرگزاری ایسنا گفت: تیم ما از نظر مالی مشکل پیدا کرده و از زمانی که مدیرعامل باشگاه تغییر کرده است، نمی دانیم طرف حساب مان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، هیات فوتبال استان یا باشگاه است و مسئولان ما را بین هم پاس‌کاری می کنند.
وی افزود: تنها می‌توانم بگویم که برای استان خوزستان جای تاسف است که نمی‌تواند یک تیم بانوان را اداره و از ما حمایت کند. هیچ کسی به ما اهمیت نمی‌دهد. تیم‌های بانوان استان‌های دیگر نیز با مشکل مواجه هستند، اما مسئولان این استان ها مشکلات را برطرف می‌کنند.
کاپیتان تیم بانوان استقلال خوزستان تصریح کرد: ما با ترس و لرز وارد زمین می‌شویم و در حالی که در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری نسبت به نیم‌فصل اول داشته‌ایم، ولی مسئولان باشگاه روحیه ما را خراب می‌کنند. یعنی بانوان این قدر ارزش ندارند که مسئولی برای آن‌ها هزینه کند؟ یعنی در استان خوزستان هیچ کسی نیست که به ما کمک کند؟
معصومی در ادامه اظهارداشت: ما با عنوان باشگاه استقلال در لیگ برتر شرکت می‌کنیم، اما از ما حمایت نمی شود. ما مشکلات زیادی داریم. برای بازی هفته گذشته برابر خرم آباد نیز با پیگیری های بسیاری که سرپرست تیم داشت، اعزام شدیم که شرایط اسکان و تغذیه مان بسیار بد بود. ما به هتل نرفتیم و در خوابگاهی که اصلا وضعیت خوبی نداشت، اسکان داشتیم و بازیکنان تیم تا صبح از سرما یخ زدند!
وی در پایان گفت: یعنی در استان خوزستان که دارای منابع مالی بسیاری است، کسی نمی‌تواند از عهده هزینه یک تیم فوتبال بانوان که زیاد هم نیست، بربیاید. اگر ارگانی مبلغ جزئی به ما کمک کند، مشکلات ما حل خواهد شد.