خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » ساعی: می خواهم به نسل آینده تکواندو ایران کمک کنم /امیر خسروجردی

ساعی: می خواهم به نسل آینده تکواندو ایران کمک کنم /امیر خسروجردی

هادی ساعی، قهرمان تکواندو بازی های المپیک گفت: درصورت فراهم بودن شرایط دوست دارم به جوانان تکواندو ایران کمک کنم.

دارنده سه مدال طلا و برنز تکواندو بازی های المپیک درباره برگزاری جلسه هفته گذشته با سید محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو به خبرگزاری فارس گفت: بنده با رئیس فدراسیون تکواندو صحبت‌هایی داشتم و این صحبت‌ها درخصوص مسائل کاری بود. جلسه خوبی را با هم داشتیم یک سری مشکلاتی که وجود داشت را مطرح کردیم و خوشبختانه این مشکلات برطرف شد.
هادی ساعی درپاسخ به این سئوال که آیا در جلسه‌ای با پولادگر مباحث کار و همکاری شما با فدراسیون تکواندو نیز مطرح شد یا خیر، اظهارداشت: ما در مورد مشکلات صحبت کردیم و هیچ صحبتی در مورد مسائل کاری مطرح نشد. در این جلسه سعی براین بود مشکلاتی که بین ما وجود دارد حل‌وفصل شود که خوشبختانه این اتفاق رخ داد.
پرافتخارترین ورزشکار ایران در بازی های المپیک در ادامه درخصوص احتمال همکاری با فدراسیون تکواندو تصریح کرد: یکسری شرایط وجود دارد که آنها باید مهیا شود اگر پیشنهاددهنده شرایط را مهیا کند من دوست دارم به جوانان تکواندو ایران کمک کنم و حاضرم به خاطر نسل آینده تکواندو تلاش کنم، به هر حال باید این شرایط مهیا شود وپس از مطرح شدن پیشنهاد باید بنشینیم و با هم صحبت کنیم. آرزوی من موفقت تکواندو ایران در رقابت های جهانی و المپیک است.