خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » محرومیت سنگین برای مهدی کیانی وعارف آغاسی از جانب کمیته اخلاق/امیر خسروجردی

محرومیت سنگین برای مهدی کیانی وعارف آغاسی از جانب کمیته اخلاق/امیر خسروجردی

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، مهدی کیانی و عارف آغاسی دو بازیکن تیم تراکتورسازی را به علت شوخی با چاقو در رختکن نقره داغ کرد.

به گزارش خبرگزاری های ایران، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، امروز پنجشنبه، بیست و هفتم مهر حکم نهایی خود را درباره مهدی کیانی و عارف آغاسی بازیکنان تیم تراکتورسازی اعلام کرد که براین اساس، عارف آغاسی به دو ماه محرومیت تعلیقی محکوم شد، به این صورت که مشکلی برای همراهی تیمش ندارد، اما در صورت تکرار تخلف، دو ماه محرومیتش اجرایی خواهد شد. کمیته اخلاق همچنین مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازی را به مدت ۶ ماه محروم کرد، به این ترتیب که این بازیکن دو ماه نمی تواند برای تراکتورسازی به میدان برود و ۴ ماه محرومیت تعلیقی نیز خواهد داشت و در صورتی که کیانی تخلف دیگری را مرتکب شود، محرومیتش از دو ماه به ۶ ماه افزایش می یابد.
مهدی کیانی و عارف آغاسی دو بازیکن تراکتورسازی هفته گذشته در رختکن این تیم بر سر یک شوخی باهم درگیری پیدا کردند و همین موضوع منجر به زخمی شدن مدافع جوان تراکتورسازی با چاقویی شد که در دست کیانی قرار داشت و به خاطر اتفاقات پیش آمده مسئولان کمیته اخلاق این دو بازیکن را برای دادن توضیحات دراین باره احضار کردند. از این رو، آغاسی و کیانی در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری و به صورت جداگانه به کمیته اخلاق رفتند و توضیحات خود را ارائه کردند.