خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » ایکاردی: احساسم توصیف کردنی نیست/ امیر خسروجردی

ایکاردی: احساسم توصیف کردنی نیست/ امیر خسروجردی

کاپیتان تیم فوتبال اینتر پس از درخشش و گلزنی مقابل تیم میلان در داربی دلامادونینا گفت: نمی توانم احساسم درباره هت تریک دراین بازی را بیان کنم.

در هفته هشتم رقابت های فوتبال باشگاه های سری آ ایتالیا یکشنبه شب تیم های اینتر و میلان، داربی این شهر موسوم به دلامادونینا را در ورزشگاه جوزپه میاتزا برگزار کردند که این دیدار حساس و دیدنی با پیروزی ۳-۲ اینتر خاتمه یافت، تا نراتزوری ها با این برد ارزشمند ۲۲ امتیازی شده و در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرند. ستاره بی چون و چرای این مسابقه کسی نبود جز، مائورو ایکاردی، کاپیتان تیم اینتر که ضمن زدن سه گل، هت تریک کرد و باعث برد تیمش شد.
ایکاردی پس از برد اینتر مقابل میلان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بردن توپ این بازی به خانه احساس فوق العاده ای است، نمی توانم آن را توصیف کنم. من با چند تا از هم تیمی هایم صحبت کرده بودم و می دانستم که امروز گل می زنم، بنابراین این توپ را از خودم جدا نخواهم کرد.
وی افزود: من کاری به صحبت های منتقدان ندارم. کاری که باید را در زمین انجام می دهم و به تیم کمک می کنم و گل می زنم. البته نمی توان همیشه گل زد. برای خودم و برای اینتر خوشحالم، بیش از همه برای پیروزی درداربی شهر میلان.
کاپیتان متعصب تیم اینتر درپایان درباره شانس این تیم برای فتح اسکودتو اظهارداشت: صحبت درباره این موضوع زود است. ما از پیش فصل در مسیر صحیح قرار داریم و اکنون باید به دیدار بعدی مقابل حریف بزرگی مانند ناپولی فکر کنیم. این دیدار ویژه ای برای من است، زیرا آنها صدرنشین هستند و بهترین فوتبال اروپا را ارائه می دهند.