خانه » ضمیمه ورزشی خلیج فارس » دیدار ایران و ایتالیا در والیبال قهرمانان قاره ها /امیر خسروجردی

دیدار ایران و ایتالیا در والیبال قهرمانان قاره ها /امیر خسروجردی

رقابت های والیبال جام قهرمانان قاره ها از فردا در ژاپن آغاز می شود.

به گزارش وبسایت فدراسیون جهانی والیبال، درمسابقات این دوره که با شرکت شش تیم، ژاپن، ایران، برزیل، آمریکا، فرانسه و ایتالیا به مدت شش روز در دو شهر ناگویا و اوزاکای ژاپن برگزار خواهد شد، تیم ملی والیبال ایران به عنوان قهرمان قاره آسیا حضور دارد و در نخستین دیدار خود فردا در شهر ناگویا به مصاف ایتالیا می رود.
ایگور کولاکوویچ، سرمربی مونته نگرویی تیم ملی والیبال ایران امروز در نشست خبری پیش ازبازی مقابل ایتالیا درباره بازی تیمش مقابل لاجوردی پوشان اظهارداشت: بار آخری که برابر ایتالیا قرار گرفتیم درلیگ جهانی بود که با نتیجه سه بر صفر مغلوب شدیم. دراینجا فرصت دیگری برای ایران فراهم شده تا بهتر بازی کنیم.
وی افزود: باید مثل رقابت های آسیایی در اردبیل بازی کنیم تا نتایج بهتری کسب کنیم، نه مثل بازی (لیگ جهانی) درایتالیا. فردا برای تیم ملی والیبال ایران روز بزرگی است و بازی مهمی هم برابر ایتالیا که یکی از بهترین تیم های جهان است، داریم.

سرمربی تیم ملی ایران درپایان تاکید کرد: ایتالیا نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریوی برزیل است و هرچند که گفته می شود، زایتسف و خوآنتورینا، دو بازیکن تاثیرگذار خود را دراین رقابت ها به همراه ندارد، اما سایر بازیکنان این تیم از توان بالایی برخوردارند. ایتالیا تیم قدرتمندی است وما تمام تلاش خود را مقابل این تیم می‌کنیم و به کسب بهترین نتیجه نیزامیدواریم.